Svet-Stranek.cz
Škola aurikulomedicína, poradna čínské medicíny
TČM - Zhao

Aktuality:Škola aurikulomedicína, poradna čínské medicíny

Aktuality

1 | 2 |   další > | na konec >>
24.03.2020 Léčba nemoci způsobené koronaviru

O směs Lung cleansing and detoxifying decoction jsem již zmínila zde v předchozím příspěvku. Tento bylinný směs bylo v Číně zveřejněno na začátku březnu, a do boje proti nemocemi způsobené koronaviru byl zařazen od 6 února. Směs pročišťuje horkost, transformuje vlhkost, posiluje slezinu a plic. Používá se tam, kde je kašel, horečka, únavy apod. Výsledek léčbě na 1261 pacientů bylo : 29 zmizeli příznaky, 71 zlepšení příznaky, 1102 pacienti vyléčeno.
Další směs Huashibaidu formula, účinky jsou pročištění horkost, jedovatost, zastavuje dušnost, transformuje vlhkost. Použíti tento směs výrazně zkracovalo doba hospitalizace pacientů.
Mezi hotove preparáty patří : 1) Jinhua Qinggan Granule. 2) Lianhua Qingwei Capsule / Granule. 3) Xuanfeibaidu granule. Vsechni tři preparáty jsou určení pacientům s mírnym příznaků, zamezuje zhoršení stavu, pomáhá k rychlejšímu regeneraci.
Dale v nemocnicích se používá Xuebijing injection, balení v ampulích.
Až do 15 března, se čínská medicína bojovalo společně se západní medicínou v ošetřování pacienty onemocnění koronavirem v Číně. Účast čínská medicína byla v 92,41% případů.
Hotové preparáty ve formě kapsle, granule jsou v současné době dovažené take do některé hraniční zemi.
Zdroj: Státní správa tradiční čínská medicína v Číně, China daily

02.03.2020 Změna provozní doba

Od 1.3.2020 zavřeno do odvolání. V tomto období nelze objednat návštěvy do poradny v Praze. Děkuji za pochopení

01.03.2020 Prevence chřipky

Bylinná směs na PREVENCE JARNÍ CHŘIPKY je složená ze tři druhy bylin. Užívá se jeden týden během celé období jara. Celkem 252 g bylin.
Směs pročišťuje horkost, detoxikuje, ochlazuje krev, podporuje hrdlo, hubí mikroby. Je vhodné pro prevence jarní infekční onemocnění "horké" povahy. V případě prevenci koronaroviru užíváme proto jiná směs.

Zdroj informaci o této směsi a její složení pochází z univerzity tradiční čínské medicíny v Číně.

01.03.2020 Podpora vitality na jaře

Mezi další běžná bylinkový prevence na jaře patří směs "VÍTANÍ JARA".
Směs obsahuje bylinky podporující a doplňující energie čchi, výživa jaterní meridiány, zprůchodnění jaterní energie čchi. Bylinkový směs tím tělu dává více energie, lepší nálady, lepší trávící funkce. Tělo se tak lépe přizpůsobuje změnám energie v souvislostí s roční období jara.
Směs je možné užívat delší dobu na jaře. Týdenní kůra je 210 g.

Směs můžete objednat emailem. Cena 2,-kč na gram.

Zdroj informaci o této směs a její složení pochází z univerzity tradiční čínské medicíny v Číně.

1 | 2 |   další > | na konec >>