Svet-Stranek.cz
Škola aurikulomedicína, poradna čínské medicíny
TČM - Zhao

Gynekologické potíže a onemocnění mužský, urologické potíže:Škola aurikulomedicína, poradna čínské medicíny

Gynekologické potíže a onemocnění mužský, urologické potíže

Zde jsou některé kazuistiky z mé poradny

Gynekologické onemocnění


Bolestivá menstruace

1) Žena, 25-30 let, od mládí trpí silnou bolestivou menstruací, těsně před krvácením má silné bolesti v podbřišku, břicho chladné na pohmat, střídá se zimomřivost s pocitem horka, průjem, dušnost, neklid, pocení, neschopnost jakékoliv činnosti.
Výsledek harmonizace:
První ošetření proběhlo při akutní bolesti a intenzita příznaků se snížila o 50%.
Při další menstruaci byla už bolest snesitelná. Později bolesti při menstruace zcela přestaly.

2) Klient: Žena, 20 let, v době menstruace byla plavat v přírodě, pak ještě zmokla a od té doby trpí bolestivou menstruací. Při menses pociťuje bolest v podbřišku, po teplém obkladu se příznaky zmírní, krvácí malé množství tmavé krve s velkými kousky sliznic, mívala vždycky studené nohy.
Výsledek harmonizace: Pacientka byla v dobré tělesné kondici a už po první léčebné kúře se uzdravila.

Bolesti břicha s děložním krvácením mimo menstruační cyklus

1) Klient: žena, 30-35 let, nyní druhým rokem trpí mimo menstruačním krvácením, špinění v době ovulace, špinění celý týden před příchodem menstruace, menstruace trvá 7 dnů, bolesti při menstruaci, časté záněty po pohlavním styku, nález na děložním čípku a neustálé bolesti v oblasti levého vaječníku.
Výsledek harmonizace: Po osmi návštěvách bolesti levého vaječníku přestaly. Postupně se upravil menstruační cyklus, přestala mít špinění.

Podpora početí u žen

1) Klient: Žena, 35-40 let, nyní čtvrtý rokem neúspěšně usiluje o těhotenství. Vloni měla zamlklé těhotenství v 10. týdnu. Podle výpovědi klientka má jednen vejcovod neprůchodný, alergie na spermie muže není, nikdy netrpěla gynekologickými záněty, dle vyšetření je partner v pořádku.
Výsledek harmonizace: Po několika návštěvách opět otěhotněla.


Mužský onemocnění


Zánět nadvarlete

1) Muž, 35–40 let, rizikový pohlavní styk před rokem, nyní bolesti nadvarlete, otoky, svědění šourku.
Výrazný ústup bolesti a otoku již po prvním sezení.


Hypertrofie prostaty

1) Klient 50-60 let, udává, že mu občas zůstává moč v močovém měchýři, necítí se dobře vymočený, močí slabším proudem, cítí tlak v podbřišku. Stav je kolísavý.
Výsledek harmonizace: po druhé návštěvě cítí zlepšení.

Potíže močového systému


Inkontinence moče

1 Poporodní inkontinence moče
Klientka, 55-60 let, od doby po porodu jí začal trápit únik moči. Nyní přichází do poradny kvůli celkovému zhoršení stavu: nervozita, deprese, únik moči při rychlém pohybu, při kašli a smíchu.
Výsledek harmonizace: od třetí návštěvy u mě se stav zlepšil, při pohybu bez větší komplikace. Klientka odchází po absolvovaní jedné malé harmonické kůry bez výrazných obtíží.

Inkontinence
Klient: žena, 60-65 let, klientka má více problémů: je často nemocná, trápí jí obezita, vysoký krevní tlak, bolesti beder, bolesti hlavy, hemoroidy a další.
Výsledek harmonizace: Po druhé návštěvě u nás byla inkontinence zmírněna. Bolesti hlavy zmizely. Po čtvrté návštěvě inkontince ustala. Po další návštěvě přestala mít závratě. Později se objevují v menší intenzitě. Klientka odchází bez větších obtíží s únikem moči, bez migrén, a bez větších bolestí beder.

Infekční onemocnění


Hepatitida typu B

1) Klient: Muž, 35–40 let, zápach z úst, pocit lepivosti v ústech, opakovaně afty, zahlenění v krku, nadměrné slinění, nevolnost bez zvracení, podrážděný a vznětlivý, horko v noci, porucha spánku, problémy se zácpou, otoky na nohou.
Za mlada hodně pil alkohol, ponocoval, kouřil cigarety. Trvalá přepracovanost a nedostatek spánku.
Mírná nadváha, obličej bledý. Jazyk: červeno fialový, červené tečky. Puls: napjatý, rychlý, trochu zadrhávající.
Příznaky začaly ustupovat po první návštěvě, po třetí návštěvě příznaky zápachu a lepivosti v ústech, afty a nevolnost nejsou. Po jedné harmonizační kůře nejsou obtěžující příznaky.


Žádná část těchto stránek nesmí být reprodukována bez písemného souhlasu Zhao Ting